• head_banner

100 გ QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10 კმ 100 გ QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D არის პარალელური 100 Gb/s Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP28) ოპტიკური მოდული. ის უზრუნველყოფს პორტის სიმკვრივის გაზრდას და სისტემის მთლიანი ხარჯების დაზოგვას. QSFP28 სრული დუპლექსის ოპტიკური მოდული გთავაზობთ 4 დამოუკიდებელ გადამცემი და მიღების არხებს, რომელთაგან თითოეულს შეუძლია 25 გბ/წმ ოპერაცია 100 გბ/წმ მონაცემთა ერთობლივი სიჩქარით 10 კმ ერთ ბოჭკოზე.

  • 2KM 100G QSFP28

    2 კმ 100 გ QSFP28

    HUA-QS1H-3102D არის პარალელურად 100 Gb/s Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP28) ოპტიკური მოდული. ის უზრუნველყოფს პორტის სიმკვრივის გაზრდას და სისტემის მთლიანი ხარჯების დაზოგვას. QSFP28 სრული დუპლექსის ოპტიკური მოდული გთავაზობთ 4 დამოუკიდებელ გადაცემისა და მიღების არხებს, რომელთაგან თითოეულს შეუძლია 25 გბ/წმ ოპერაცია მონაცემთა მთლიანი სიჩქარით 100 გბ/წმ 2 კმ ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოზე.

    ოპტიკური ბოჭკოვანი ლენტის კაბელი LC/UPC დუპლექსის კონექტორით შეიძლება ჩაერთოს QSFP28 მოდულის კონტეინერში. სათანადო გასწორება უზრუნველყოფილია მიმწოდებლის შიგნით ჩასასვლელი საკინძებით. კაბელი, როგორც წესი, არ შეიძლება გადაუგრიხოს არხის სწორ გასწორებაზე. ელექტრული კავშირი მიიღწევა MSA- თან თავსებადი 38 პინიანი პირას ტიპის კონექტორის საშუალებით.

    პროდუქტი შექმნილია ფორმის ფაქტორით, ოპტიკური/ელექტრული კავშირით და ციფრული დიაგნოსტიკური ინტერფეისით QSFP28 მრავალ წყაროს შეთანხმების (MSA) შესაბამისად. იგი შექმნილია გარე სამუშაო პირობების უმძიმესი პირობების დასაკმაყოფილებლად, მათ შორის ტემპერატურა, ტენიანობა და EMI ჩარევა. მოდულის მართვა შესაძლებელია I2C ორ მავთულის სერიული ინტერფეისის საშუალებით.

  • 40KM 100G QSFP28

    40 კმ 100 გ QSFP28

    ჰუა-QS1H3140D QSFP28 გადამცემი მოდული განკუთვნილია 100 გიგაბიტიანი Ethernet ბმულისათვის 40 კმ -ზე მეტი რეჟიმის ბოჭკოსთვის. ციფრული დიაგნოსტიკური ფუნქციები ხელმისაწვდომია I2C ინტერფეისის საშუალებით, როგორც ეს განსაზღვრულია QSFP+ MSA- ით. და შეესაბამება 100G 4WDM-40 MSA- ს.

  • 80KM 100G QSFP28

    80 კმ 100 გ QSFP28

    HUAQ100Z განკუთვნილია 80 კმ ოპტიკური საკომუნიკაციო პროგრამებისთვის. ეს მოდული შეიცავს 4 ზოლიანი ოპტიკურ გადამცემს, 4 ზოლიან ოპტიკურ მიმღებს და მოდულის მართვის ბლოკს, მათ შორის 2 მავთულის სერიულ ინტერფეისს. ოპტიკური სიგნალები მულტიპლექსირებულია ერთი რეჟიმის ბოჭკოზე ინდუსტრიის სტანდარტული LC კონექტორის საშუალებით. ბლოკ -დიაგრამა ნაჩვენებია სურათ 1 -ში.