• head_banner

2 კმ QSFP28

  • 2KM 100G QSFP28

    2 კმ 100 გ QSFP28

    HUA-QS1H-3102D არის პარალელურად 100 Gb/s Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP28) ოპტიკური მოდული. ის უზრუნველყოფს პორტის სიმკვრივის გაზრდას და სისტემის მთლიანი ხარჯების დაზოგვას. QSFP28 სრული დუპლექსის ოპტიკური მოდული გთავაზობთ 4 დამოუკიდებელ გადაცემისა და მიღების არხებს, რომელთაგან თითოეულს შეუძლია 25 გბ/წმ ოპერაცია მონაცემთა მთლიანი სიჩქარით 100 გბ/წმ 2 კმ ერთჯერადი რეჟიმის ბოჭკოზე.

    ოპტიკური ბოჭკოვანი ლენტის კაბელი LC/UPC დუპლექსის კონექტორით შეიძლება ჩაერთოს QSFP28 მოდულის კონტეინერში. სათანადო გასწორება უზრუნველყოფილია მიმწოდებლის შიგნით ჩასასვლელი საკინძებით. კაბელი, როგორც წესი, არ შეიძლება გადაუგრიხოს არხის სწორ გასწორებაზე. ელექტრული კავშირი მიიღწევა MSA- თან თავსებადი 38 პინიანი პირას ტიპის კონექტორის საშუალებით.

    პროდუქტი შექმნილია ფორმის ფაქტორით, ოპტიკური/ელექტრული კავშირით და ციფრული დიაგნოსტიკური ინტერფეისით QSFP28 მრავალ წყაროს შეთანხმების (MSA) შესაბამისად. იგი შექმნილია გარე სამუშაო პირობების უმძიმესი პირობების დასაკმაყოფილებლად, მათ შორის ტემპერატურა, ტენიანობა და EMI ჩარევა. მოდულის მართვა შესაძლებელია I2C ორ მავთულის სერიული ინტერფეისის საშუალებით.