• head_banner

DWDM და OTN

  • 100G Transponder/Converter

    100 გ გადამცემი/გადამყვანი

    100G OTN გადამცემი მხარს უჭერს ერთ QSFP28 კლიენტის ინტერფეისს და ერთ CFP ხაზის ინტერფეისს, რათა უზრუნველყოს ერთარხიანი 100Gbps დიდი მარცვლეულის მონაცემთა გადაცემა. ინდუსტრიის ყველაზე მოწინავე თანმიმდევრული ტექნოლოგია და FEC– ის შეცდომების კორექტირების კოდირების ტექნოლოგია იძლევა მაღალი სიმძლავრის, საქალაქთაშორისო მაღალი ხარისხის გადაცემას.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G ემთხვევა 200G- ს

    100G OTN გადამცემი მხარს უჭერს ერთ QSFP28 კლიენტის ინტერფეისს და ერთ CFP ხაზის ინტერფეისს, რათა უზრუნველყოს ერთარხიანი 100Gbps დიდი მარცვლეულის მონაცემთა გადაცემა. ინდუსტრიის ყველაზე მოწინავე თანმიმდევრული ტექნოლოგია და FEC– ის შეცდომების კორექტირების კოდირების ტექნოლოგია იძლევა მაღალი სიმძლავრის, საქალაქთაშორისო მაღალი ხარისხის გადაცემას.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ მრავალ სიჩქარიანი ოთხგზის გადამცემი 10 გბ/წმ განმეორება/გადამყვანი/გადამცემი

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder– ს აქვს 8 SFP+ სლოტი, მოწყობილობა უზრუნველყოფს სხვადასხვა პროტოკოლის მოქნილ გადაცემას, როგორიცაა 1G/10G Ethernet, SDH STM16/STM64, OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e, ბოჭკოვანი არხი 1/2/4/8 /10, CPRI და სხვა ოპტიკური ინფრასტრუქტურის გადაწყვეტილებების ფართო სპექტრი მოიცავს მედიის გარდაქმნას, სიგნალის გამეორებას, ლამბდა გარდაქმნას.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G და 100G Muxponder

    40G & 100G Muxponer მხარს უჭერს 4x10G↔40G ან 4x25G↔100G ელექტრული ფენის მულტიპლექსს/დემულტიპლექსს და გარდაქმნის მულტიპლექსურ/დემულტიპლექსურ ოპტიკურ სიგნალებს DWDM სტანდარტული ტალღის სიგრძის ოპტიკურ სიგნალებად. DWDM MUX/DEMUX– ით, მრავალარხიანი 100G ან 40G სერვისები გადადის DWDM სისტემაში. 40G & 100G Muxponder არის ყველაზე დაბალი ღირებულების გადაწყვეტა 100G მეტროპოლიტენის ქსელის DWDM გადაცემისათვის.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G და 100G OEO კონვერტორი

    40G & 100G Transponder მხარს უჭერს ორ 40G ან 100G სერვისს. ოპტიკური ინფრასტრუქტურის გადაწყვეტილებების ფართო სპექტრი მოიცავს მედიის გარდაქმნას, სიგნალის გამეორებას, ლამბდა გარდაქმნას.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 მრავალჯერადი განაკვეთი ოთხგზის გადამცემი 125M ~ 32G გამეორება/გადამყვანი/გადამცემი

     

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder– ს აქვს 8 SFP28 სლოტი, მოწყობილობა უზრუნველყოფს სხვადასხვა პროტოკოლის მოქნილ გადაცემას, როგორიცაა 100M/1G/10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, ბოჭკოვანი არხი 1/2/4/8 /10/16/32Gbps, CPRI და ა.
    SFP28 ტრანსპონდერი მხარს უჭერს მრავალ განაკვეთის ფუნქციონირებას ოპტიკური მონაცემების სიჩქარით 1Gbps– დან 32Gbps– მდე; ოპტიკური ინფრასტრუქტურული გადაწყვეტილებების ფართო სპექტრი მოიცავს მედიის გარდაქმნას, სიგნალის გამეორებას, ლამბდა გარდაქმნას.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    გადაჭარბებული მრავალჯერადი ორმაგი გადამცემი 10 Gbps განმეორებადი/გადამყვანი/გადამცემი

     

     ეს ტრანსპონდერი არის 10G ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი 3R გადამყვანი გამეორება და გადამცემი. ეს ტრანსპონდერი მხარს უჭერს SFP+ to SFP+ ან XFP to XFP ბოჭკოვან კავშირებს. 1+1 ავტომატური ოპტიკური ხაზის დაცვის გადართვა მხარდაჭერილია ხაზის პორტებისთვის. ტრანსპონდერი არის გამჭვირვალე პროტოკოლი, რომელიც უზრუნველყოფს 3R (ხელახლა გაძლიერებას, ხელახლა ჩამოყალიბებას და ხელახლა დაყენებას) ამ სხვადასხვა ოპტიკური მოდულის ტიპებს შორის.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    ლურჯი/წითელი EDFA ოპტიკური გამაძლიერებელი

    ერთჯერადი ბოჭკოვანი ორმხრივი EDFA გამაძლიერებელი მოდელები მოიცავს წითელ და ლურჯ პორტს, რომელიც განკუთვნილია ერთი ბოჭკოს DWDM გადაწყვეტისთვის. ამ მოდელების დიზაინი გამოიყენება ერთ ბოჭკოვანი DWDM გადამცემი სისტემებისთვის.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    საშუალო ეტაპის წვდომა EDFA ოპტიკური გამაძლიერებელი-PA ბარათი

    შორ დისტანციური სისტემების გამოყენებისას უფრო და უფრო ვრცელი ხდება, ჩვენი კომპანიის თვითგანვითარებული საშუალო დონის წვდომა (MSA) EDFA, საშუალო ეტაპის წვდომა (MSA) EDFA– ს შეუძლია ეფექტურად გადაჭრას DCM და OADM– ით გამოწვეული შეყვანის ზარალი, კომპენსირება DCM და OADM შემსრულებლები. შეყვანის შედეგად დაკარგვა ამცირებს სისტემის OSNR– ის დამატებით დეგრადაციას.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA ოპტიკური გამაძლიერებელი - გამაძლიერებელი გამაძლიერებელი

    EDFA Optical Aგამაძლიერებელი module უზრუნველყოფს მრავალფუნქციურ, დაბალ ხმაურს, Erbium-doped Fiber Amplifier (EDFA) გადაწყვეტილებებს, გამაძლიერებლის მოდული შეიძლება მუშაობდეს მუდმივი მომატებით (Automatic Gain Control AGC), მუდმივი გამომავალი სიმძლავრით (Automatic Power Control, APC). ინტეგრირებული ამერიკის ხმის ავტომატური რეგულირება შესაძლებელია გლუვი მოგების სპექტრის მისაღწევად. მას შეუძლია გააძლიეროს C-Band სიგნალი შუა სტადიის წვდომით (MSA), რაც მოქნილობას მოაქვს ქსელის პროგრამისთვის.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    DCM დისპერსიული კომპენსაციის მოწყობილობა

    Huanet ოპტიკური კომპენსაციის ფუნქცია ფერდობზე დისპერსიული კომპენსაციით სტანდარტული ერთჯერადი ბოჭკოსთვის DCM (G.652) იყო დისპერსიული და დისპერსიული ფერდობის კომპენსაციის ფართო ჯგუფი C- ზოლში, რაც საშუალებას აძლევდა სისტემას ნარჩენი დისპერსიის ოპტიმიზაცია. 1545nm ტალღის სიგრძის დისპერსიის დისპერსიული ღირებულების კომპენსაციის ღირებულებამ შეიძლება მიაღწიოს -2070ps / nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    დისპერსიული კომპენსაციის მოდული (DCM)

    დისპერსიული კომპენსაციის მოდულები არის HUA6000 ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემის სამშენებლო ბლოკი და ემსახურება ოპტიკურ საკომუნიკაციო კვანძებს პულსის გავრცელების ფენომენის გამოსასწორებლად, რომელიც ცნობილია როგორც ქრომატული დისპერსია, რაც ამცირებს მონაცემთა გადაცემის მაქსიმალურ მანძილს ოპტიკურ ბოჭკოებში.

12 შემდეგი> >> გვერდი 1 /2