რისი გაკეთება შეუძლია HUANET-ს თქვენთვის დღეს?

  • ტერმინალის მოდელების სიმდიდრე

    ყველა სახის OLT/ONU/გადამცემი/გამრთველი/WDM შეიძლება უზრუნველყოფილი იყოს მაღალი ხარისხით, კონკურენტული ფასით და საუკეთესო სერვისით.

  • პროფესიონალური FTTH, FTTX გადაწყვეტის გამოცდილება

    HUANET-ს აქვს 20 წელზე მეტი ისტორია, მის პორტფელში 10-ზე მეტი სერვისი და 10000 კლიენტი ემსახურება.

  • OEM&ODM მორგებული სერვისი

    OEM&ODM სერვისის მიწოდება შესაძლებელია HUANET-ის მიერ, გამოცდილებითა და ძალით, რაც აუცილებელია ხარისხის მომსახურებისა და მომხმარებელთა მომსახურების გარანტირებისთვის.

ყველაზე შესაფერისი პროდუქტი

  • ONU

  • გადამცემი

HUNAET ONU HG911A

HZW-HG911A(HGU) არის მინი GPON ONT ტერმინალური მოწყობილობა, რომელიც ვრცელდება სუფთა ფართოზოლოვანი წვდომისთვის. იგი იღებს მინი ტიპის კომპაქტური სტრუქტურის დიზაინს მაღალი ინტეგრაციით და შეუძლია უზრუნველყოს 1 GE (RJ45) ინტერფეისი.მხარს უჭერს 2 ფენის Ethernet გადამრთველის ტექნოლოგიას და მისი მოვლა და მართვა მარტივია. ის შეიძლება გამოყენებულ იქნას FTTH/FTTP წვდომის აპლიკაციაზე რეზიდენტი და საქმიანი მომხმარებლებისთვის. და ის სრულად შეესაბამება ტექნიკურ რეგულაციებს, როგორიცაა ITU-T G.984.x. და GPON აღჭურვილობის ტექნიკური მოთხოვნა.

  • HZW-HG623-TW(HGU) არის XPON ONT ტერმინალური მოწყობილობა, რომელიც შექმნილია ფიქსირებული ქსელის ოპერატორის FTTx და სამმაგი დაკვრის სერვისის მოთხოვნების შესასრულებლად.ეს ყუთი ეფუძნება სტაბილურ და მომწიფებულ გიგაბიტის ტექნოლოგიას, რომელსაც აქვს შესრულების მაღალი თანაფარდობა ფასთან, ასევე Layer 2/3, WDM და მაღალი ხარისხის VoIP ტექნოლოგიაზე.ეს არის უაღრესად საიმედო და მარტივი შენარჩუნება, გარანტირებული QoS სხვადასხვა სერვისისთვის.ის სრულად შეესაბამება ტექნიკურ რეგლამენტებს, როგორიცაა ITU-T G.984.x და XPON აღჭურვილობის ტექნიკურ მოთხოვნას.

    Წაიკითხე მეტი
  • HG643-W(HGU) არის XPON ONTტერმინალური მოწყობილობა, რომელიცშექმნილია ფიქსირებული ქსელის ოპერატორის FTTx და Triple Play სერვისის მოთხოვნის შესასრულებლად.ეს ყუთი დაფუძნებულია სტაბილურ და მომწიფებულ გიგაბიტზეXPON ტექნოლოგია, რომელსაც აქვს შესრულების მაღალი თანაფარდობა ფასთან და Layer 2/3 ტექნოლოგია, არის უაღრესად საიმედო და მარტივი შენარჩუნება, გარანტირებული QoS სხვადასხვა სერვისისთვის.იგი სრულად შეესაბამება ტექნიკურ რეგლამენტებს, როგორიცაა ITU-T G.984.x და ტექნიკური მოთხოვნებიXPON აღჭურვილობა.

    Წაიკითხე მეტი

მეტი

40 კმ 100 გ CFP2

100G CFP2 ER4 ოპტიკური გადამცემი აერთიანებს გადაცემის და მიღების გზას ერთ მოდულზე.გადაცემის მხრივ, მონაცემთა სერიული ნაკადების ოთხი ზოლი აღდგენილია, გადაირიცხება და გადაეცემა ოთხ ლაზერის დრაივერს, რომლებიც აკონტროლებენ ოთხ ელექტრო შთანთქმის მოდულირებულ ლაზერს (EML) 1296, 1300, 1305 და 1309 ნმ ცენტრალური ტალღის სიგრძეებით.შემდეგ ოპტიკური სიგნალები მულტიპლექსირებულია ერთ-რეჟიმიან ბოჭკოში ინდუსტრიის სტანდარტული LC კონექტორის მეშვეობით. მიმღების მხარეს, ოპტიკური მონაცემების ნაკადების ოთხი ზოლი ოპტიკურად DE-მულტიპლექსირებულია ინტეგრირებული ოპტიკური დემულტიპლექსერით.თითოეული მონაცემთა ორთქლი აღდგება PIN ფოტო-დეტექტორით და ტრანს-წინაწინაღმძვრელობის გამაძლიერებლით, ხელახლა ითვლის და გადაეცემა გამომავალ დრაივერს.ეს მოდული აღჭურვილია ცხელი ელექტრული ინტერფეისით, დაბალი ენერგიის მოხმარებით და MDIO მართვის ინტერფეისით.

  •  

    TheHUAQ40Eარის გადამცემის მოდული, რომელიც შექმნილია 40 კმ ოპტიკური კომუნიკაციისთვის.დიზაინი შეესაბამება IEEE P802.3ba სტანდარტის 40GBASE-ER4.მოდული გარდაქმნის 4 შეყვანის არხს (ჩ) 10 გბ/წმ ელექტრო მონაცემების 4 CWDM ოპტიკურ სიგნალად და ამრავლებს მათ ერთ არხად 40 გბ/წმ ოპტიკური გადაცემისთვის.პირიქით, მიმღების მხარეს, მოდული ოპტიკურად აშორებს 40 გბ/წმ შეყვანას 4 CWDM არხის სიგნალში და გარდაქმნის მათ 4 არხის გამომავალ ელექტრო მონაცემად.

    4 CWDM არხის ცენტრალური ტალღის სიგრძეა 1271, 1291, 1311 და 1331 ნმ, როგორც ITU-T G694.2-ში განსაზღვრული CWDM ტალღის სიგრძის ბადის წევრები.იგი შეიცავს დუპლექს LC კონექტორს ოპტიკური ინტერფეისისთვის და 38-პინიანი ელექტრული ინტერფეისისთვის.ოპტიკური დისპერსიის მინიმუმამდე შესამცირებლად გრძელ მანძილის სისტემაში, ამ მოდულში უნდა იყოს გამოყენებული ერთრეჟიმიანი ბოჭკოვანი (SMF).

    პროდუქტი შექმნილია ფორმის ფაქტორით, ოპტიკური/ელექტრული კავშირით და ციფრული დიაგნოსტიკური ინტერფეისით QSFP მრავალ წყაროს ხელშეკრულების (MSA) მიხედვით.იგი შექმნილია იმისთვის, რომ დააკმაყოფილოს ყველაზე მკაცრი გარე სამუშაო პირობები, მათ შორის ტემპერატურა, ტენიანობა და EMI ჩარევა.

    მოდული მუშაობს ერთი +3.3V კვების წყაროდან და LVCMOS/LVTTL გლობალური კონტროლის სიგნალები, როგორიცაა Module Present, Reset, Interrupt და Low Power Mode ხელმისაწვდომია მოდულებთან ერთად.2-მავთულის სერიული ინტერფეისი ხელმისაწვდომია უფრო რთული საკონტროლო სიგნალების გასაგზავნად და მისაღებად და ციფრული დიაგნოსტიკური ინფორმაციის მისაღებად.შესაძლებელია ინდივიდუალური არხების მიმართვა და გამოუყენებელი არხების გამორთვა მაქსიმალური დიზაინის მოქნილობისთვის.

     

    ეს პროდუქტი გარდაქმნის 4-არხიან 10 გბ/წმ ელექტრო შეყვანის მონაცემებს CWDM ოპტიკურ სიგნალებად (სინათლე), მართული 4 ტალღის სიგრძის განაწილებული უკუკავშირის ლაზერის (DFB) მასივის მეშვეობით.შუქი გაერთიანებულია MUX ნაწილებით, როგორც 40 გბ/წმ მონაცემები, რომელიც ვრცელდება გადამცემის მოდულიდან SMF-დან.მიმღების მოდული იღებს 40 გბ/წმ CWDM ოპტიკური სიგნალების შეყვანას და ანაწილებს მას 4 ცალკეულ 10 გბ/წმ არხად სხვადასხვა ტალღის სიგრძით.თითოეული ტალღის სიგრძის შუქი გროვდება დისკრეტული ზვავის ფოტოდიოდით (APD) და შემდეგ გამოდის ელექტრო მონაცემების გაძლიერების შემდეგ ჯერ TIA და შემდეგ პოსტ გამაძლიერებლის მიერ.

     

    TheHUAQ40Eშექმნილია ფორმის ფაქტორით, ოპტიკური/ელექტრული კავშირით და ციფრული დიაგნოსტიკური ინტერფეისით QSFP მრავალ წყაროს ხელშეკრულების (MSA) მიხედვით.იგი შექმნილია იმისთვის, რომ დააკმაყოფილოს ყველაზე მკაცრი გარე სამუშაო პირობები, მათ შორის ტემპერატურა, ტენიანობა და EMI ჩარევა.მოდული გთავაზობთ ძალიან მაღალ ფუნქციონირებას და ფუნქციების ინტეგრაციას, ხელმისაწვდომი ორსადენიანი სერიული ინტერფეისით.

     

     

     

    Წაიკითხე მეტი
  •  

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 არის DWDM XFP გადამცემი ავლენს ტალღის სიგრძის შესანიშნავ სტაბილურობას, მხარს უჭერს მუშაობას 100 GHz არხზე, ეკონომიური მოდული.ის განკუთვნილია 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR და 10G Fiber- Channel აპლიკაციებისთვის.გადამცემი შედგება ორი განყოფილებისგან: გადამცემის განყოფილება შეიცავს გაცივებულ EML ლაზერს.და მიმღების განყოფილება შედგება APD ფოტოდიოდისგან, რომელიც ინტეგრირებულია TIA-სთან.ყველა მოდული აკმაყოფილებს I კლასის ლაზერის უსაფრთხოების მოთხოვნებს. DWDM XFP გადამცემი უზრუნველყოფს მონიტორინგის გაძლიერებულ ინტერფეისს, რომელიც საშუალებას აძლევს რეალურ დროში წვდომას მოწყობილობის მუშაობის პარამეტრებზე, როგორიცაა გადამცემის ტემპერატურა, ლაზერული მიკერძოების დენი, გადაცემული ოპტიკური სიმძლავრე, მიღებული ოპტიკური სიმძლავრე და გადამცემის მიწოდების ძაბვა.

     

     

     

     

    Წაიკითხე მეტი

  • HUANET's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10 Gbps SFP+ გადამცემი შექმნილია ოპტიკური მონაცემების გადასაცემად და მისაღებად ერთი რეჟიმის ოპტიკურ ბოჭკოზე ბმულის სიგრძით 100 კმ.ეს გადამცემი შედგება ორი განყოფილებისგან: გადამცემის განყოფილება აერთიანებს CWDM EML ლაზერს.და მიმღების განყოფილება შედგება APD ფოტოდიოდისგან, რომელიც ინტეგრირებულია TIA-სთან.ყველა მოდული აკმაყოფილებს I კლასის ლაზერის უსაფრთხოების მოთხოვნებს.ციფრული დიაგნოსტიკის ფუნქციები ხელმისაწვდომია 2-მავთულის სერიული ინტერფეისით, როგორც მითითებულია SFF-8472-ში, რომელიც საშუალებას აძლევს რეალურ დროში წვდომას მოწყობილობის მუშაობის პარამეტრებზე, როგორიცაა გადამცემის ტემპერატურა, ლაზერული მიკერძოების დენი, გადაცემული ოპტიკური სიმძლავრე, მიღებული ოპტიკური სიმძლავრე და გადამცემის მიწოდების ძაბვა. .

     

     

     

     

    Წაიკითხე მეტი
  • HUAQ100Zგანკუთვნილია 80 კმ ოპტიკური კომუნიკაციისთვის.ეს მოდული შეიცავს 4 ზოლიან ოპტიკურ გადამცემს, 4 ზოლიან ოპტიკურ მიმღებს და მოდულის მართვის ბლოკს 2 მავთულის სერიული ინტერფეისის ჩათვლით.ოპტიკური სიგნალები მულტიპლექსირებულია ერთრეჟიმიან ბოჭკოზე ინდუსტრიის სტანდარტული LC კონექტორის მეშვეობით.ბლოკ-სქემა ნაჩვენებია სურათზე 1.

     

     

     

    Წაიკითხე მეტი
  •  

    HUA-QS1H-3110D არის პარალელური 100 გბ/წმ Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) ოპტიკური მოდული.ის უზრუნველყოფს გაზრდილ პორტის სიმკვრივეს და სისტემის მთლიან ხარჯების დაზოგვას.QSFP28 სრული დუპლექსის ოპტიკური მოდული გთავაზობთ 4 დამოუკიდებელ გადაცემის და მიღების არხს, თითოეულს შეუძლია 25 გბ/წმ მუშაობის უნარი 100 გბ/წმ მონაცემთა საერთო სიჩქარით 10 კმ ერთ რეჟიმის ბოჭკოზე.

    Წაიკითხე მეტი
  • TheCFP2 LR4 ოპტიკური გადამცემი აერთიანებს გადაცემის და მიღების გზას ერთ მოდულზე.გადაცემის მხრივ, მონაცემთა სერიული ნაკადების ოთხი ზოლი აღდგენილია, გადაირიცხება და გადაეცემა ოთხ ლაზერის დრაივერს, რომლებიც აკონტროლებენ ოთხ ელექტრო შთანთქმის მოდულირებულ ლაზერს (EML) 1296, 1300, 1305 და 1309 ნმ ცენტრალური ტალღის სიგრძეებით.შემდეგ ოპტიკური სიგნალები მულტიპლექსირებულია ერთ-რეჟიმიან ბოჭკოში ინდუსტრიის სტანდარტული LC კონექტორის მეშვეობით. მიმღების მხარეს, ოპტიკური მონაცემთა ნაკადის ოთხი ზოლი ოპტიკურად დემულტიპლექსირებულია ინტეგრირებული ოპტიკური დემულტიპლექსატორით.თითოეული მონაცემთა ორთქლი აღდგება PIN ფოტოდეტექტორისა და ტრანსიმპედანსის გამაძლიერებლის მიერ, გადაირიცხება და გადაეცემა გამომავალ დრაივერს.ეს მოდული აღჭურვილია ცხელი ელექტრული ინტერფეისით, დაბალი ენერგიის მოხმარებით და MDIO მართვის ინტერფეისით.

    Წაიკითხე მეტი
  • OLT

    Huawei olt MA5800-X2

    MA5800, მრავალ სერვისზე წვდომის მოწყობილობა, არის 4K/8K/VR მზა OLT გიგაბანდის ეპოქისთვის.იგი იყენებს განაწილებულ არქიტექტურას და მხარს უჭერს PON/10G PON/GE/10GE ერთ პლატფორმაზე.MA5800 აერთიანებს სხვადასხვა მედიაზე გადაცემულ სერვისებს, უზრუნველყოფს ოპტიმალურ 4K/8K/VR ვიდეო გამოცდილებას, ახორციელებს სერვისზე დაფუძნებულ ვირტუალიზაციას და მხარს უჭერს გლუვ ევოლუციას 50G PON-მდე.MA5800 ჩარჩოს ფორმის სერია ხელმისაწვდომია სამ მოდელში: MA5800-X17, MA5800-X7 და MA5800-X2.ისინი გამოიყენება FTTB, FTTC, FTTD, FTTH და D-CCAP ქსელებში.1 U ყუთის ფორმის OLT MA5801 გამოიყენება სრულიად ოპტიკური წვდომის დაფარვისთვის დაბალი სიმკვრივის ადგილებში.

  • ONU

    HUNAET ONU HG911A

    HZW-HG911A(HGU) არის მინი GPON ONT ტერმინალური მოწყობილობა, რომელიც ვრცელდება სუფთა ფართოზოლოვანი წვდომისთვის. იგი იღებს მინი ტიპის კომპაქტური სტრუქტურის დიზაინს მაღალი ინტეგრაციით და შეუძლია უზრუნველყოს 1 GE (RJ45) ინტერფეისი.მხარს უჭერს 2 ფენის Ethernet გადამრთველის ტექნოლოგიას და მისი მოვლა და მართვა მარტივია. ის შეიძლება გამოყენებულ იქნას FTTH/FTTP წვდომის აპლიკაციაზე რეზიდენტი და საქმიანი მომხმარებლებისთვის. და ის სრულად შეესაბამება ტექნიკურ რეგულაციებს, როგორიცაა ITU-T G.984.x. და GPON აღჭურვილობის ტექნიკური მოთხოვნა.

  • გადამცემი

    40 კმ 100 გ CFP2

    100G CFP2 ER4 ოპტიკური გადამცემი აერთიანებს გადაცემის და მიღების გზას ერთ მოდულზე.გადაცემის მხრივ, მონაცემთა სერიული ნაკადების ოთხი ზოლი აღდგენილია, გადაირიცხება და გადაეცემა ოთხ ლაზერის დრაივერს, რომლებიც აკონტროლებენ ოთხ ელექტრო შთანთქმის მოდულირებულ ლაზერს (EML) 1296, 1300, 1305 და 1309 ნმ ცენტრალური ტალღის სიგრძეებით.შემდეგ ოპტიკური სიგნალები მულტიპლექსირებულია ერთ-რეჟიმიან ბოჭკოში ინდუსტრიის სტანდარტული LC კონექტორის მეშვეობით. მიმღების მხარეს, ოპტიკური მონაცემების ნაკადების ოთხი ზოლი ოპტიკურად DE-მულტიპლექსირებულია ინტეგრირებული ოპტიკური დემულტიპლექსერით.თითოეული მონაცემთა ორთქლი აღდგება PIN ფოტო-დეტექტორით და ტრანს-წინაწინაღმძვრელობის გამაძლიერებლით, ხელახლა ითვლის და გადაეცემა გამომავალ დრაივერს.ეს მოდული აღჭურვილია ცხელი ელექტრული ინტერფეისით, დაბალი ენერგიის მოხმარებით და MDIO მართვის ინტერფეისით.

წარმატებული შემთხვევები

  • Foshan City to Distrits WDM საქმე

    1.1.შექმენით ახალი 40 ტალღოვანი DWDM სისტემა ერთი არხის სიჩქარით 10 გბიტი/წმ
    1.2.1+1 ორმაგი მარშრუტის ავტომატური გადართვის დაცვის მხარდაჭერა

    სიახლეები