• head_banner

GPUF დაფა

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    Huawei GPON OLT GPUF C ++ მომსახურების დაფა

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 პორტი GPON OLT ინტერფეისის დაფა

    GPUF არის ყველაზე გაყიდვადი GPON სერვის დაფა Huawei MA5800 სერიის OLT

    Huawei 16-GPON პორტის ინტერფეისის ბარათი B+/C+/C ++ SFP მოდულით

    მხარდაჭერა გაყოფილი რაციონი 1: 128

    გადაცემის სიჩქარე: 2.488Gbit/s, მიღების სიჩქარე: 1.244Gbit/s

    ინტერფეისის ტიპი: SC/PC

    გადაცემის მაქსიმალური მანძილი: 20 კმ