• head_banner

Huawei OLT

  • Huawei GPFD Service Board is 16-port GPON OLT interface board with B+ or C+ SFP module for Huawei MA5608T MA5683T MA5680T

    Huawei GPFD სერვის დაფა არის 16 პორტიანი GPON OLT ინტერფეისის დაფა B+ ან C+ SFP მოდულით Huawei MA5608T MA5683T MA5680T

    Huawei GPFD სერვის დაფა არის 16 პორტიანი GPON ინტერფეისის ბარათი. ეს დაფა გთავაზობთ GPON სერვისზე წვდომას ONT– დან, რომელსაც აქვს მაქსიმალური წვდომა 16*128 GPON აბონენტზე. OLT პროდუქტი განლაგებულია როგორც ოპტიკური წვდომის მოწყობილობა OLT, რომელიც მხარს უჭერს GPON, 10G GPON, EPON, 10G EPON და P2P წვდომის რეჟიმებს და უზრუნველყოფს ისეთ სერვისებს, როგორიცაა ინტერნეტი, ხმა და ვიდეო. როგორც პროდუქციის დიდი, საშუალო და მცირე სერია, რამდენიმე პროდუქტს აქვს სულ პროგრამული პლატფორმები და მომსახურების დაფები.

    SmartAX MA5680T/MA5683T/MA5608T აღჭურვილობა არის GPON/EPON ინტეგრირებული ოპტიკური წვდომის პროდუქტი, რომელიც წამოიწყო Huawei Technologies Co., Ltd. 10 GE ან 768 GE წვდომის 44 არხი. სამი სპეციფიკაციის პროგრამული ვერსია სრულად შეესაბამება მომხმარებლის დაფას, ინახავს სათადარიგო ნაწილების ტიპებსა და რაოდენობას და ამცირებს ტექნიკური მომსახურების ხარჯებს.

  • 8 16 32 PON Ports OLT Mini Optical Line Terminal equipment SmartAX MA5608T

    8 16 32 PON პორტები OLT მინი ოპტიკური ხაზი ტერმინალური აღჭურვილობა SmartAX MA5608T

    MA5608T Mini OLT შექმნილია Fiber- ის შენობაში (FTTP) ან ღრმა ბოჭკოვანი განლაგების სცენარებში, სადაც დიდი OLT

    შასი შეიძლება არ იყოს ყველაზე შესაფერისი სხვადასხვა მიზეზის გამო. Huawei- ს მინი OLT MA5608T შექმნილია იმისათვის, რომ იყოს სრულყოფილი დამატება

    სხვა MA5600 სერიის უფრო დიდი OLT და გთავაზობთ იგივე გადამზიდავი კლასის მახასიათებლებს და შესრულებას.

     

    MA5608T– ის კომპაქტური და წინა წვდომის დიზაინი მას იდეალურ გადაწყვეტას უწევს განლაგებისთვის ისეთ ადგილებში, როგორიცაა სივრცეში შეზღუდული ქოხები,

    გარე კაბინეტები ან შენობის სარდაფები. მას აქვს AC და DC კვების პარამეტრები, ტემპერატურის გაფართოებული დიაპაზონი და გთავაზობთ მარტივ ინსტალაციას.

     

    შექმნილია გამტარუნარიანობის მოთხოვნილების გასაძლიერებლად, MA5608T– ს აქვს 200 Gbps უკანა თვითმფრინავი. მაღალი ტევადობის კომბინაცია

    და ხაზის ინტერფეისები საუკეთესო კლასის შესრულებით საშუალებას აძლევს ოპერატორებს უზრუნველყონ მომსახურების სპექტრი მაქსიმალური შემოსავლისთვის

    კონკურენტული ღირებულების ქულები.

     

    MA5608T იზიარებს ერთსა და იმავე პროდუქტის არქიტექტურას MA5600 სერიის OLT– ებთან, რაც უზრუნველყოფს ქსელის შეუფერხებელ ზრდას.

  • Stock Lot Original huawei ma5680t gpon olt technical specs huawei ma5680 olt

    Huawei ma5680t gpon olt ტექნიკური მახასიათებლები huawei ma5680 olt

    SmartAX MA5680T სერია შემუშავებულია Huawei- ის მესამე თაობის ერთიანი პლატფორმის საფუძველზე და არის პირველი აგრეგაციული OLT მსოფლიოში. MA5680T სერია აერთიანებს აგრეგაციისა და გადართვის ფუნქციებს, უზრუნველყოფს მაღალი სიმკვრივის xPON, Ethernet P2P და GE/10GE პორტებს და უზრუნველყოფს TDM და Ethernet კერძო ხაზის სერვისებს მაღალი საათის სიზუსტით, რათა უზრუნველყოს ინტერნეტი, ვიდეო სერვისი, ხმოვანი მომსახურება. და მაღალი საიმედოობის სერვისზე წვდომა. ეს სერია აუმჯობესებს ქსელის საიმედოობას, ამცირებს ინვესტიციებს ქსელის მშენებლობაში და ამცირებს O&M ხარჯებს.

    MA5680T სერია მოიცავს დიდი ტევადობის SmartAX MA5680T და საშუალო სიმძლავრის SmartAX MA5683T. ამ ორი მოდელის აპარატურა და პროგრამული უზრუნველყოფა სრულად თავსებადია ერთმანეთთან, რათა შეამციროს საქონლის მომზადება ქსელში. ამ ორ მოდელში SmartAX MA5680T უზრუნველყოფს 16 სერვისის სლოტს და SmartAX MA5683T გთავაზობთ 6 სერვისის სლოტს.

  • MA5800 Series OLT Optical Line Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 from Huawei

    MA5800 სერია OLT ოპტიკური ხაზის ტერმინალი SmartAX MA5800 MA5800-X2 Huawei– დან

    MA5800, მრავალ სერვისიანი წვდომის მოწყობილობა, არის 4K/8K/VR მზად OLT გიგაბანდის ეპოქისთვის. ის იყენებს განაწილებულ არქიტექტურას და მხარს უჭერს PON/10G PON/GE/10GE ერთ პლატფორმაზე. MA5800 აერთიანებს სხვადასხვა მედიაზე გადაცემულ სერვისებს, უზრუნველყოფს ოპტიმალურ 4K/8K/VR ვიდეო გამოცდილებას, ახორციელებს სერვისზე დაფუძნებულ ვირტუალიზაციას და მხარს უჭერს შეუფერხებელ ევოლუციას 50G PON– მდე.

    MA5800 ჩარჩოს ფორმის სერია ხელმისაწვდომია სამ მოდელში: MA5800-X17, MA5800-X7 და MA5800-X2. ისინი გამოიყენება FTTB, FTTC, FTTD, FTTH და D-CCAP ქსელებში. 1 U ყუთის ფორმის OLT MA5801 გამოიყენება დაბალი სიმკვრივის ადგილებში ოპტიკური წვდომის დაფარვისთვის.

    MA5800– ს შეუძლია დააკმაყოფილოს ოპერატორის მოთხოვნები გიგაბანდის ქსელზე უფრო ფართო დაფარვით, უფრო სწრაფად ფართოზოლოვანი და ჭკვიანი კავშირით. ოპერატორებისთვის, MA5800– ს შეუძლია უზრუნველყოს უმაღლესი 4K/8K/VR ვიდეო სერვისები, მხარი დაუჭიროს მასიურ ფიზიკურ კავშირებს ჭკვიანი სახლებისა და ოპტიკური კამპუსებისთვის და გვთავაზობს ერთიან გზას სახლის მომხმარებლის, საწარმოს მომხმარებლის, მობილური გადაკეთების და ნივთების ინტერნეტის დასაკავშირებლად ( IoT) მომსახურება. ერთიანი მომსახურების ტარებას შეუძლია შეამციროს ცენტრალური ოფისის (CO) აღჭურვილობის ოთახები, გაამარტივოს ქსელის არქიტექტურა და შეამციროს O&M ხარჯები.

  • Huawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    Huawei SmartAX MA5800-X7 მრავალ სერვისი წვდომის სერია OLT

    MA5800, მრავალ სერვისიანი წვდომის მოწყობილობა, არის 4K/8K/VR მზად OLT გიგაბანდის ეპოქისთვის. ის იყენებს განაწილებულ არქიტექტურას და მხარს უჭერს PON/10G PON/GE/10GE ერთ პლატფორმაზე. MA5800 აერთიანებს სხვადასხვა მედიაზე გადაცემულ სერვისებს, უზრუნველყოფს ოპტიმალურ 4K/8K/VR ვიდეო გამოცდილებას, ახორციელებს სერვისზე დაფუძნებულ ვირტუალიზაციას და მხარს უჭერს შეუფერხებელ ევოლუციას 50G PON– მდე.

    MA5800 ჩარჩოს ფორმის სერია ხელმისაწვდომია სამ მოდელში: MA5800-X17, MA5800-X7 და MA5800-X2. ისინი გამოიყენება FTTB, FTTC, FTTD, FTTH და D-CCAP ქსელებში. 1 U ყუთის ფორმის OLT MA5801 გამოიყენება დაბალი სიმკვრივის ადგილებში ოპტიკური წვდომის დაფარვისთვის.

    MA5800– ს შეუძლია დააკმაყოფილოს ოპერატორის მოთხოვნები გიგაბანდის ქსელზე უფრო ფართო დაფარვით, უფრო სწრაფად ფართოზოლოვანი და ჭკვიანი კავშირით. ოპერატორებისთვის, MA5800– ს შეუძლია უზრუნველყოს უმაღლესი 4K/8K/VR ვიდეო სერვისები, მხარი დაუჭიროს მასიურ ფიზიკურ კავშირებს ჭკვიანი სახლებისა და ოპტიკური კამპუსებისთვის და გვთავაზობს ერთიან გზას სახლის მომხმარებლის, საწარმოს მომხმარებლის, მობილური გადაკეთების და ნივთების ინტერნეტის დასაკავშირებლად ( IoT) მომსახურება. ერთიანი მომსახურების ტარებას შეუძლია შეამციროს ცენტრალური ოფისის (CO) აღჭურვილობის ოთახები, გაამარტივოს ქსელის არქიტექტურა და შეამციროს O&M ხარჯები.

  • Optical Line Terminal Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    ოპტიკური ხაზის ტერმინალი Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    ბოჭკოვანი წვდომის გლობალური ევოლუციის ტენდენციიდან გამომდინარე, Huawei შემდეგი თაობის OLT პლატფორმა შემუშავებულია ჩვენს მომხმარებლებთან თანამშრომლობით. OLT– ის სერია MA5800 არის უახლესი და ყველაზე მოწინავე OLT პლატფორმა ინდუსტრიაში. იგი შექმნილია გამტარუნარიანობის მოთხოვნის, მავთულხლართებისა და უკაბელო წვდომის კონვერგენციის და SDN– ისკენ მიგრაციის მუდმივი ზრდის მხარდასაჭერად.

    ინდუსტრიის პირველი 40 Gbit/s სიმძლავრის შემდეგი თაობის ოპტიკური ხაზის ტერმინალი (NG-OLT). Huawei- ს SmartAX MA5800 მრავალჯერადი სერვისის წვდომის მოდული იყენებს განაწილებულ არქიტექტურას ულტრა ფართოზოლოვანი, ფიქსირებული მობილური კონვერგენციის (FMC) სერვისების და ჭკვიანი შესაძლებლობების, როგორიცაა SDN დაფუძნებული ვირტუალიზაციის მხარდასაჭერად.

    MA5800 პროგრამირებადი ქსელის პროცესორის (NP) ჩიპების ნაკრები აჩქარებს ახალი სერვისების გაშვებას, რაც ითვალისწინებს დიფერენცირებულ სერვისებზე მოთხოვნას, მათ შორის საბითუმო და საცალო მომსახურების მიმწოდებლების დანაწევრებას.

     

  • Huawei Factory Direct Sale Huawei GPON OLT MA5683T

    Huawei Factory პირდაპირი გაყიდვა Huawei GPON OLT MA5683T

    SmartAX MA5683T არის გიგაბიტიანი პასიური ოპტიკური ქსელის (GPON) ინტეგრირებული ოპტიკური წვდომის პროდუქტი.

    ეს სერია აღჭურვილია ინდუსტრიის პირველი აგრეგაციის ოპტიკური ხაზის ტერმინალით (OLT), რომელიც აერთიანებს ულტრა მაღალი აგრეგაციის და გადართვის შესაძლებლობებს, მხარს უჭერს 3.2T უკანა თვითმფრინავის სიმძლავრეს, 960G გადართვის სიმძლავრეს, 512K MAC მისამართებს და მაქსიმუმ 44 არხის 10 GE წვდომას ან 768 GE პორტები.

    ამცირებს ოპერაციისა და ტექნიკური მომსახურების (O&M) ხარჯებს პროგრამული უზრუნველყოფის ვერსიებით სამივე მოდელისთვის, რომლებიც სრულად შეესაბამება მომსახურების დაფებს და ამცირებს სათადარიგო ნაწილებისთვის საჭირო მარაგის რაოდენობას.

  • Original Huawei MA5800-X17 OLT

    ორიგინალი Huawei MA5800-X17 OLT

    MA5800, მრავალ სერვისიანი წვდომის მოწყობილობა, არის 4K/8K/VR მზად OLT გიგაბანდის ეპოქისთვის. ის იყენებს განაწილებულ არქიტექტურას და მხარს უჭერს PON/10G PON/GE/10GE ერთ პლატფორმაზე. MA5800 აერთიანებს სხვადასხვა მედიაზე გადაცემულ სერვისებს, უზრუნველყოფს ოპტიმალურ 4K/8K/VR ვიდეო გამოცდილებას, ახორციელებს სერვისზე დაფუძნებულ ვირტუალიზაციას და მხარს უჭერს შეუფერხებელ ევოლუციას 50G PON– მდე.

    MA5800 ჩარჩოს ფორმის სერია ხელმისაწვდომია სამ მოდელში: MA5800-X17, MA5800-X7 და MA5800-X2. ისინი გამოიყენება FTTB, FTTC, FTTD, FTTH და D-CCAP ქსელებში. 1 U ყუთის ფორმის OLT MA5801 გამოიყენება დაბალი სიმკვრივის ადგილებში ოპტიკური წვდომის დაფარვისთვის.

    MA5800– ს შეუძლია დააკმაყოფილოს ოპერატორის მოთხოვნები გიგაბანდის ქსელზე უფრო ფართო დაფარვით, უფრო სწრაფად ფართოზოლოვანი და ჭკვიანი კავშირით. ოპერატორებისთვის, MA5800– ს შეუძლია უზრუნველყოს უმაღლესი 4K/8K/VR ვიდეო სერვისები, მხარი დაუჭიროს მასიურ ფიზიკურ კავშირებს ჭკვიანი სახლებისა და ოპტიკური კამპუსებისთვის და გვთავაზობს ერთიან გზას სახლის მომხმარებლის, საწარმოს მომხმარებლის, მობილური გადაკეთების და ნივთების ინტერნეტის დასაკავშირებლად ( IoT) მომსახურება. ერთიანი მომსახურების ტარებას შეუძლია შეამციროს ცენტრალური ოფისის (CO) აღჭურვილობის ოთახები, გაამარტივოს ქსელის არქიტექტურა და შეამციროს O&M ხარჯები.

  • Huawei GPSF Service Board with B+ C+ C++ SFP

    Huawei GPSF სერვისის დაფა B+ C+ C ++ SFP– ით

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 პორტი GPON OLT ინტერფეისის დაფა

    GPSF არის Huawei MA5800 სერიის OLT– ის ყველაზე გაყიდვადი GPON სერვის დაფა

    Huawei 16-GPON პორტის ინტერფეისის ბარათი B+/C+/C ++ SFP მოდულით

    მხარდაჭერა გაყოფილი რაციონი 1: 128

    გადაცემის სიჩქარე: 2.488Gbit/s, მიღების სიჩქარე: 1.244Gbit/s

    ინტერფეისის ტიპი: SC/PC

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    Huawei GPON OLT GPUF C ++ მომსახურების დაფა

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 პორტი GPON OLT ინტერფეისის დაფა

    GPUF არის ყველაზე გაყიდვადი GPON სერვის დაფა Huawei MA5800 სერიის OLT

    Huawei 16-GPON პორტის ინტერფეისის ბარათი B+/C+/C ++ SFP მოდულით

    მხარდაჭერა გაყოფილი რაციონი 1: 128

    გადაცემის სიჩქარე: 2.488Gbit/s, მიღების სიჩქარე: 1.244Gbit/s

    ინტერფეისის ტიპი: SC/PC

    გადაცემის მაქსიმალური მანძილი: 20 კმ

  • Original Huawei 50A 100A Rectifier ETP48100-B1 220V-48V OLT Communication Power Converter Power Supply

    ორიგინალი Huawei 50A 100A მაკორექტირებელი ETP48100-B1 220V-48V OLT საკომუნიკაციო დენის გადამყვანი კვების ბლოკი

    ETP48100-B1 OLT კვების ბლოკი

    ETP48100-B1-50A არის გადამყვანი კლასის AC to DC დენის გადამყვანი, გადააქციეთ 220V/110V AC სიმძლავრე -48V DC სიმძლავრეზე, მაქსიმალური გამომავალი 50A. ETP48100-B1-50A აქვს 4 გამომავალი, თითოეული MAX გამომავალი 25A; ორი R4850G2 გამოკითხვის შემთხვევაში, მთლიანი გამომუშავება შეიძლება იყოს 100A.

    ეს კვების ბლოკი მოწოდებულია ერთი PSU R4850G2 მაკორექტირებელი მოდულით 53.5V / 50A გამომავალი, PMU 11A მონიტორინგის მოდული და უფასო სლოტი სხვა მოდულის დასაყენებლად და სიმძლავრე 100A– მდე.

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C+ C ++ 16 პორტი GPON სერვისის დაფის ბარათი

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 პორტი GPON OLT ინტერფეისის დაფა

    GPHF არის ყველაზე გაყიდვადი GPON სერვის დაფა Huawei MA5800 სერიის OLT

    Huawei 16-GPON პორტის ინტერფეისის ბარათი B+/C+/C ++ SFP მოდულით

    მხარდაჭერა გაყოფილი რაციონი 1: 128

    გადაცემის სიჩქარე: 2.488Gbit/s, მიღების სიჩქარე: 1.244Gbit/s

    ინტერფეისის ტიპი: SC/PC

12 შემდეგი> >> გვერდი 1 /2